Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre montáž betónových plotov, spoločnosť DEBRA BA vám ponúka prvotriednu službu, ktorá kombinuje kvalitu, skúsenosti a konkurencieschopné ceny. S bohatým pozadím a skúsenými pracovníkmi, sme pripravení pomôcť vám zabezpečiť bezpečnosť a estetiku vášho pozemku modulárnym betónovým oplotením.

Skúsení profesionáli s rozsiahlou expertízou

Naša spoločnosť sa môže pochváliť tímom skúsených pracovníkov, ktorí majú dlhodobé skúsenosti v oblasti montáže betónových plotov. Naši experti disponujú rozsiahlou znalosťou a odbornými zručnosťami potrebnými na kvalitnú inštaláciu modulárnych betónových oplotení. Pri výbere DEBRA BA môžete mať istotu, že vaša investícia bude v rukách skúsených profesionálov.

Konkurencieschopné ceny a transparentná dohoda

Cena montáže betónových plotov je pre mnohých klientov kľúčovým faktorom. DEBRA BA ponúka konkurencieschopné ceny za svoje služby. Naša cena sa pohybuje v rozmedzí 25-38€ za každý meter bez DPH, čo znamená, že môžeme prispôsobiť našu ponuku vašim potrebám a rozpočtu.

Flexibilná doprava

Pre našich cenných zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre montáž približne 60 metrov betónového plotu, tu máme jedinečnú ponuku: dopravu priamo k vašej lokalite za neuveriteľných 1,90€ za každý prejdený kilometer.

Týmto revolučným riešením nejenže ušetríte financie, ale aj značne zjednodušíte celý proces inštalácie. Vaše plotové dielce dorazia na miesto rýchlo a spoľahlivo, čo vám zabezpečí maximálny komfort a efektivitu pre váš projekt.

Využite túto skvelú možnosť a zabezpečte si profesionálnu montáž s minimálnymi nákladmi.

Vykládka plotu za prijateľný poplatok

Pri vykládke plotu sa účtuje dodatočný poplatok vo výške 30€. Tento poplatok predstavuje výnimočnú pridanú hodnotu, ktorú vám ponúkame. Neberte ho len ako bežné odovzdanie, ide o komplexný servis, ktorý zabezpečuje, že váš nový betónový plot bude nielen pripravený na použitie, ale aj v dokonalom stave.

Náš tím odborníkov sa postará o každý detail pri vykládke, aby bol váš plot pevne umiestnený, esteticky príťažlivý a plne funkčný. Sme presvedčení, že kvalita vykládky je rozhodujúca pre celkový výkon vášho betónového oplotenia. Preto sa nám môžete spoľahnúť na to, že vám dodáme výnimočnú hodnotu za tento poplatok. Vaše spokojenstvo a bezpečnosť nám stoja vždy na prvom mieste.

montaz 3
montaz 4

Individuálny Prístup

V DEBRA BA si vážime každého zákazníka a jeho jedinečné potreby. Cenu za dopravu prispôsobíme individuálne na základe konkrétnych okolností, čo zabezpečuje, že dostanete najlepšiu hodnotu za svoje peniaze.

Vieme čo potrebujete

Nezáleží na tom, či potrebujete betónový plot pre svoju rezidenciu, komerčnú nehnuteľnosť alebo iný projekt, DEBRA BA je tu, aby vám pomohla dosiahnuť vaše ciele. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite s plánovaním svojho nového betónového oplotenia. S našou spoľahlivou montážnou službou môžete mať istotu, že váš pozemok bude dobre chránený a esteticky príťažlivý.

 

 

 
DEBRA BA s.r.o. - výstavný priestor
Vápenka, Devínska Nová Ves
84107  Bratislava - Slovensko
GPS: 48°12'18.3"N 17°00'02.3"E
GPS: 48.205070, 17.000631 (desatinný systém)
BANKOVÉ SPOJENIE
CSOB banka a.s.
IBAN : SK73 7500 0000 0040 2434 8894
BIC : CEKOSKBX
IČO : 47604328
DIČ : 2023998196
IČ DPH : SK2023998196
OR SK : Oddiel: Sro, vložka číslo: 96069/B
TEL : +421 903 400 669
TEL : +421 903 400 669 (fakturácia)
E-MAIL : info@ploty-bratislava.com

© DEBRA BA s.r.o.
Kontakt: info@ploty-bratislava.com | Tel: +421 903 400 669

created by: Marek Sarvas